تاریخچه

تاریخچه

مهندسین مشاور فام‌زیرساخت در آبان ماه 85  با هدف توسعه و صادرات خدمات فنی و مهندسی و حمايت از پژوهشگران، متخصصين و مديران در جهت ارائه راهکارهاي بهينه و ابزارهاي مناسب مرتبط با علوم مختلف مهندسي و اقتصادی تاسیس گردید.

فام زیرساخت متشکل از متخصصين گوناگون در تمامی رشته ها و تخصص های مهندسی، مدیریتی و اقتصادی تشکیل گردیده و با سابقه فعالیت های پژوهشی و اجرایی در اقصی نقاط کشور و کشورهای هدف صادراتی، در دانشگاه‌ها، موسسات تحقيقاتي و زمينه‌هاي مختلف صنعتي در راستای توسعه و صادرات خدمات مهندسی کشور ایجاد گردیده است.

مفتخریم اعلام نمائیم، فام زیر ساخت تاکنون در 22 تخصص مهندسین مشاور، صلاحیت فعالیت دارد، علاوه بر آن در 4 گروه دارای رتبه مدیریت طرح بوده، همچنین دارای گواهی دانش‌بنیان در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای از کارگروه ارزیابی شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر
faamzirsakht-min

اين مشاور يکي از قوي‌ترين شوراي مشاوران در اين زمينه بوده به نحوي که تعداد کثيري از اساتيد تراز اول دانشگاه‌هاي داخل و خارج‌از‌کشور به صورت مستقيم در پروژه‌هاي اين مشاور آماده ارائه هرگونه خدمات در زمينه‌هاي اجرایي است. از این رو، در‌حال‌حاضر با داشتن بازوهاي اجرايي و مشاوره‌اي قوي و ايجاد کنسرسيوم‌هاي مختلف با موسسات و شرکت‌هاي معتبر  و ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه‌ها و موسسات تراز اول داخلي و خارجي، آمادگي کاملي جهت انجام مطالعات تحقيقات، پژوهش، نظارت و اجراي انواع پروژه‌هاي مختلف در علوم مهندسي، اقتصاد و توسعه ملي را دارد.

در ادامه فام زیرساخت توانسته با طی مراحل اولیه در وزارت ارشاد و وزارت علوم، نسبت به اخذ امتیاز چندین نشریه علمی اقدام نموده که این امر بستر مناسبی در راستای توسعه و ترویج علوم مهندسی در کشور خواهد‌شد.